Każde okno można wyposażyć w moskitierę. Jest to skuteczny sposób na zabezpieczenie przed wszelkiego rodzaju owadami. Jednocześnie nie jest ograniczony dopływu świeżego powietrza z zewnątrz. Nasze moskitiery wykonane są z wysokiej jakości siatki oraz wytrzymałej ramki z zaczepami. Prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia struktury ramy okiennej sprawia, że zamontowana w oknie podwyższa jego funkcjonalność i chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami.

Moskitiery nie ograniczają widoczności w świetle okna i stanowią jego integralną część. Montaż i ściągnięcie moskitiery nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Wszystkie elementy, z których składa się ramka są odporne na działanie warunków atmosferycznych co gwarantuje moskitierze trwałość na wiele lat jej użytkowania. Elementy profilu moskitiery są łączone w ramkę przy pomocy narożników wykonanych z PCV.

Szczególnie w miesiącach letnich, gdy ilość owadów znacznie się nasila, moskitiery stają się wręcz nieodzowną częścią okien. Dzięki nim mozemy komfortowo spędzać czas w domu, mając jednocześnie kontakt z otoczeniem. Kto raz użyje moskitier już nigdy się z nim nie rozstaje, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci.

Zapraszamy do naszych biur handlowych, gdzie można zobaczyć gotowe moskitiery i zapoznać się z ich zaletami.