Żaluzje towarzyszą oknom od wielu lat. Mimo to technologia ich wykonania jest ciągle doskonalona. Dzięki temu w nowoczesnych żaluzjach zastosowano niezawodne mechanizmy wykonane z trwałych materiałów, co pozwala na bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat. Standardowo dostępne sa żaluzje o szerokościach lamelek 16mm i 25mm. W przypadku duzych pomieszczeń polecamy żaluzje o szerokości lamelki 50mm.
Proponujemy również żaluzje pionowe (popularnie zwane vertikalami). Niezastąpione w biurach, salach konferencyjnych i innych pomieszczeniach z dużymi przeszkleniami.

W związku z tym, że tylko prawidłowy montaż żaluzji determinuje ich poprawne użytkowanie przez długi czas, zalecamy by dokonała tego nasza ekipa montażowa.

Gwarantujemy najwyższą jakość i funkcjonalność.

Podstawową zaletą żaluzji jest możliwość płynnej regulacji ilości światła wpadającego do naszego pomieszczenia. Obsługa jest bardzo prosta i sprowadza się do obrotu lamelek dźwignią montowaną z prawej lub lewej strony. Dostępnych jest wiele kolorów (także drenopodobne) dzięki czemu można je dopasować do dowolnego koloru w pomieszczeniu.

Zapraszamy do naszych biur handlowych, gdzie można zobaczyć gotowe żaluzje i zapoznać się z ich zaletami.