Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy preferują estetykę aluminium, a jednak nie chcą przegapić wysokiej izolacji cienkiej i dźwiękowej PVC-U: KÖMMERLING 88 łączy zalety obu tych materiałów. AluClip Pro daje kombinację materiałów, która wyznacza trend. I to z prawie nieograniczonym wyborem kolorów do aluminium obejmuje z powodu technik wykańczania, takich jak anodowanie i wykończenie proszku.

AluClip Pro przejmuje funkcje łożyskowe, które zazwyczaj są zarezerwowane dla wzmocnienia stalowego wewnątrz profilu skrzydła. W konsekwencji zbrojenie stalowe nie jest już potrzebne w profilu skrzydła. To z kolei prowadzi do dalszej poprawy izolacyjności cieplnej. W przypadku wersji proEnergyTec, komory zbrojenia skrzydła i ramki mogą być wypełnione pianką. Dzięki tej technologii można łatwo poddać recyklingowi w późniejszym terminie, można osiągnąć optymalne wartości izolacji cieplnej, tj. Wartość Uf wynoszącą 0,79 W / (m2K).

Jednak przekonujące cechy nowego generowania profili to nie tylko właściwości oszczędzające energię, ale także potencjał architektoniczny kieruje nasze oczy ku przyszłości: stabilna struktura może trzykrotnie lub ultra nowoczesną szklankę funkcjonalną o grubości do 56 mm. KÖMMERLING 88 umożliwia obszerne okna w atrakcyjnych wizualnie elewacjach o wyjątkowych parametrach izolacyjności akustycznej. Ponadto duże powierzchnie okienne umożliwiają przejazd większej ilości energii słonecznej – szczególnie zimą – a tym samym zminimalizować zapotrzebowanie na energię, a tym samym emisję CO2.

System ten jest również przykładem ekologicznego punktu widzenia – marka KÖMMERLING jest pierwszym na świecie producentem kluczowych profili do produkcji profili nie tylko z regranulatami w pierwotnym PVC-U, ale także z bezołowiowym PVC z stabilizatorami “zielonymi” Na wapń i cynk. Gwarantuje to, że osoby korzystające z produktów firmy KÖMMERLING działają również w celu ochrony środowiska.

  • projekt półfabrykatu okiennego linii prostych z tyłem do profili aluminiowych
  • doskonała izolacja cieplna w porównaniu z oknami aluminiowymi – wartość Uf do 0,79 W / (m2K)
  • szerokie przeszklenie do 56 mm dla instalacji trójwarstwowych i specjalnych szyb zespolonych
  • wysoka stabilność dzięki funkcjonalnym profilom aluminiowym
  • zewnętrzny wygląd aluminium, wewnątrz neutralny biały
  • prawie nieograniczony wybór kolorów powłok aluminiowych dzięki technikom wykańczania, takim jak anodowanie i wykończenie proszkowe
  • wszystkie profile PVC-U są produkowane z bezołowiowymi stabilizatorami
  • na bazie wapnia i cynku.

Poniżej przedstawiamy kolorystykę profili Kömmerling AluClip Pro 88. Profile mogą być powlekane jednostronnie lub obustronnie. W zależności od wybranego koloru i opcji jednostronnej lub obustronnej czas oczekiwania na zamówienie może się wydłużyć. Wzorniki kolorów są dostępne w naszych biurach. Wszelkich szczegółowych informacji udzielą nasi pracownicy w biurach handlowych, przez telefon lub drogą elektroniczną. Zapraszamy do kontaktu.

Kolory drewnopodobne

dąb złoty

dąb rustykalny

dąb bagienny

dąb ciemny

dąb czarny

sosna górska

mahoń

oregon

orzech

sapeli

Kolory proste

biały krem

brąz bordowy

ciemna zieleń

brąz czarny

szary

szary antracyt

szary kwarc

Kolory proste gładkie

szary antracyt

szary łupkowy

szary signal

Profile okienne są stabilizowane przyjaznym dla środowiska naturalnego wapniem i cynkiem, zamiast ołowiu. Tym samym nie tylko dbamy o ochronę środowiska, ale też o jakość okien przez cały okres ich użytkowania – są jeszcze bardziej odporne na wpływy atmosferyczne, dłużej utrzymują połysk i są łatwiejsze do utylizacji. Oto opłacalna ochrona środowiska.