KÖMMERLING 88 PLUS – wyznacza nowe horyzonty ochrony termicznej okien. Jest to system wyjątkowy i ekskluzywny bazujący na najwyższym poziomie jakości profili okiennych z tworzywa sztucznego. Najwyższe parametry techniczne oraz nowoczesna stylistyka stawiają ten system profili na szczycie dostępnych dzisiaj nowoczesnych systemów okiennych.

  • 6-komorowa technologia profili. Dzięki zintegrowaniu innowacyjnego wzmocnienia stalowego uzyskuje się dodatkową 7 komorę, wpływającą na polepszenie izolacyjności cieplnej
  • niepokonana bariera dla niskich temperatur
  • większy komfort, mniejsze ryzyko kondensacji, dzięki wartości współczynnika U od 1,0 do 0,8 W/(m2*K)
  • trzy płaszczyzny uszczelek – lepsza ochrona przeciwdeszczowa i przeciwwietrzna
    innowacyjna uszczelka wrębu skrzydłowego
  • uskok w ramie jako rowek odwodnieniowy dla skraplającej się wody
  • większy zakres szklenia (24-46/52 mm), potrójna i mocniejsza szyba, chroniąca przed hałasem i włamaniami
  • długotrwałość i stabilność profili dzięki ulepszonej statyce
  • łatwość w czyszczeniu i konserwacji dzięki okuciom umieszczonym w chronionym miejscu – za termoizolacyjną uszczelką środkową

Profile KÖMMERLING serii 88 Plus to jedne z najbardziej zaawansowanych technicznie systemów PVC na naszym rynku. Dzięki zastosowaniu specjalnych wzmocnień (wersja Passive) przegroda okienna spełnia surowe normy energetyczne i może być zastosowana w domach pasywnych. Dzięki zastosowaniu w/w systemu profili osiągamy wymierne korzyści na rachunkach za ogrzewanie przy zachowaniu korzystnej ceny okien.

Poniżej przedstawiamy kolorystykę profili KÖMMERLING 88 plus. Profile mogą być powlekane jednostronnie lub obustronnie. W zależności od wybranego koloru i opcji jednostronnej lub obustronnej czas oczekiwania na zamówienie może się wydłużyć. Wzorniki kolorów są dostępne w naszych biurach. Wszelkich szczegółowych informacji udzielą nasi pracownicy w biurach handlowych, przez telefon lub drogą elektroniczną. Zapraszamy do kontaktu.

Kolory drewnopodobne

dąb złoty

dąb rustykalny

dąb bagienny

dąb ciemny

dąb czarny

sosna górska

mahoń

oregon

orzech

sapeli

Kolory proste

biały krem

brąz bordowy

ciemna zieleń

brąz czarny

szary

szary antracyt

szary kwarc

Kolory metaliczne

antracyt

platyna

srebrny

kwarc

Kolory proste gładkie

szary antracyt

szary łupkowy

szary signal

Profile okienne są stabilizowane przyjaznym dla środowiska naturalnego wapniem i cynkiem, zamiast ołowiu. Tym samym nie tylko dbamy o ochronę środowiska, ale też o jakość okien przez cały okres ich użytkowania – są jeszcze bardziej odporne na wpływy atmosferyczne, dłużej utrzymują połysk i są łatwiejsze do utylizacji. Oto opłacalna ochrona środowiska.