KÖMMERLING PremiDoor to system drzwi podnośno-przesuwnych pozwalający na elastyczne i pełne światła kształtowanie powierzchni otwieranych np. na ogród, czy taras. Przestrzenie mieszkalne otworzą się i powiększą. Dzięki różnym wariantom wykonania i nadzwyczajnym wymiarom – z wielkością skrzydła do 3,0 m szerokości i 2,5 m wysokości – stają się najlepszym rozwiązaniem dla Waszych indywidualnych potrzeb architektonicznych.

  • specjalna 4-komorowa technologia profili
  • niepokonana bariera dla niskich temperatur
  • wyjątkowa funkcjonalność i wygoda użytkowania
  • szeroki zakres szklenia potrójna i mocniejsza szyba, chroniąca przed hałasem
  • imponujące wymiary skrzydeł (do 2,5 m wysokości i 3 m szerokości)
  • łatwość użytkowania, płynne i ciche przesuwanie skrzydeł
  • niski próg ułatwiający swobodna komunikację
  • łatwość w czyszczeniu i konserwacji

KÖMMERLING serii PremiDoor jest prawdziwym produktem Premium. Przekonuje smukłą linią, ponadczasowym charakterem, a także parametrami technicznymi. Najlepsze wartości w izolacji cieplnej i ochronie przed hałasem, stabiloność i szczelność są równie oczywiste jak niezawodna funkcjonalność przy wysokim komforcie obsługi. Specjalna konstrukcja mechanizmu pozwala na łatwe i ciche przesuwanie nawet maksymalnie dużych skrzydeł. W drzwiach tarasowych PremiDoor można stosować nowoczesne dwukomorowe pakiety szybowe dzięki czemu zyskujemy bardzo dobre właściwości termiczne i akustyczne przegrody.

Poniżej przedstawiamy kolorystykę profili KÖMMERLING PremiDoor. Profile mogą być powlekane jednostronnie lub obustronnie. W zależności od wybranego koloru i opcji jednostronnej lub obustronnej czas oczekiwania na zamówienie może się wydłużyć. Wzorniki kolorów są dostępne w naszych biurach. Wszelkich szczegółowych informacji udzielą nasi pracownicy w biurach handlowych, przez telefon lub drogą elektroniczną. Zapraszamy do kontaktu.

Kolory drewnopodobne

dąb złoty

dąb rustykalny

dąb bagienny

dąb ciemny

dąb czarny

sosna górska

mahoń

oregon

orzech

sapeli

Kolory proste

biały krem

brąz bordowy

ciemna zieleń

brąz czarny

szary

szary antracyt

szary kwarc

Kolory proste gładkie

szary antracyt

szary łupkowy

szary signal

Profile okienne są stabilizowane przyjaznym dla środowiska naturalnego wapniem i cynkiem, zamiast ołowiu. Tym samym nie tylko dbamy o ochronę środowiska, ale też o jakość okien przez cały okres ich użytkowania – są jeszcze bardziej odporne na wpływy atmosferyczne, dłużej utrzymują połysk i są łatwiejsze do utylizacji. Oto opłacalna ochrona środowiska.